Просвітницька праця січеславських літераторів

0

У  Дніпропетровській обласній  універсальній  науковій бібліотеці пройшла презентація книги Миколи Чабана «Під сонцем Алупки».

Видання розповідає про український Крим 19-20-го сторіч. Подія викликала широке зацікавлення у громадських колах. Активну участь у ній взяли члени січеславські письменники. «Видавнича новинка присвячена минувшині, але, як на мене, вона гостро актуальна, – пояснює учасник імпрези, голова правління ДОО НСПУ Фідель Сухоніс. – Триває російсько-українська війна і людожер-агресор у будь-який спосіб накидає світові наративи про «свої» території на мапі нашої держави. Вони вбивають і брешуть, брешуть і вбивають.

Звичайно, найперша надія зупинити це страхіття покладається на плечі  ЗСУ. Але спростовувати московську пропаганду і фарисейство у  прийнятний спосіб повинен кожен з нас. Насамперед  це стосується журналістів і письменників. І мені відрадно, що у лавах нашої Дніпропетровської  обласної  організації НСПУ Микола Чабан не один, хто свій талант і літературну працю присвячує боротьбі з імперсько-фашистською ідеологією сучасного Кремля».

Залишається додати, що нині літератори Дніпропетровщини готують низку заходів, які присвячені висвітленню історичної правди в умовах російсько-української війни.

Пресслужба ДОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я