росія має повернути всі без винятку окуповані території інших держав, – експерт

0

Україна має ініціювати повернення росією окупованих території всім народам і державам, у яких вона їх захопила.

Про це заявив політичний експерт Валентин Гладких у себе на Facebook, передає «ДС».

За словами Валентина Гладких, усі розмови з росією слід вести після повного перезавантаження політичного режиму в рф, а починати діалог слід із відшкодування збитків. Ідеться не тільки про репарації та реституції — росія має віддати всі території, які протягом кількох століть награбувала у народів, яким не пощастило жити поруч.

«Президент України оголосив нікчемними всі рішення росії щодо приєднання окупованих територій. Наступний крок із боку України – ініціювання повернення всіх окупованих територій. Всім. Без винятку», — пише Гладких.

Валентин Гладких зазначає, що Естонія має повернути собі частину Ленінградської і Псковської областей, Фінляндія — Карельський перешийок і кілька островів у Фінській затоці, Німеччина – Кенігсберг. Китай претендує на землі на схід від Байкалу та свої історичні землі. Також Японія вже дозріла до повернення Курил, Грузія має відновити контроль над Абхазією і Осетією, а Молдова має викинути росіян із Придністров’я.

Політичний експерт згадав і про народи в рф, які бажають мати власну державу.

«Важливо пам’ятати, що і в самій росії є низка народів, які бажають встановити або відновити власну державність: Ічкерія, Бурятія, Татарстан тощо», — пише Валентин Гладких.

Щодо України, Гладких відзначає, що наразі йдеться виключно про окуповані Луганськ, Донецьк та Крим. Але слід пам’ятати про українську Кубань. Цілком можливо, в найближчій історичній перспективі це питання знову стане актуальним.

Олексій Сергієнко

dsnews.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я