Особливою, патріотичною та піднесеною концертною програмою всіх українських захисників та захисниць привітав у четвер в Ужгороді Заслужений академічний Закарпатський народний хор під керівництвом заслуженої працівниці культури України Наталії Петій-Потапчук.
Український гопак, закарпатська гуцулка, звісно «Ой у лузі червона калина» – пісня, яку цього року артисти хору виконували у багатьох європейських країнах, де їх зустрічали оплесками та зі сльозами на очах – серед номерів концерту, що відбувся на площі Театральній опісля повітряної тривоги.
Сольні виступи подарували народний артист України Петро Матій та заслужена артистка України Яна Садварій.
Концерт благодійний, на підтримку 128-ї бригади, як і майже всі концерти, які останнім часом проводить Закарпатський народний хор.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1285.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1272.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1254.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1252.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1236.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1227.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1222.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1219.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1192.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1189.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1146.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1138.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1271.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1260.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1256.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1248.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1216.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1208.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1199.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1187.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1137.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1130.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1127.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2022/10/_MG_1156.jpg)
zakarpattya.net.ua
Прокоментуєте?