У День Незалежності на екрани вийде стрічка «Зошит війни», створена з особистих відеозаписів українських бійців

0

Світова прем’єра картини відбулася на фестивалі «Docudays UA» у 2020-му році, де стрічка здобула приз глядацьких симпатій.

Про це повідомляє detector.media.

У День Незалежності України на екрани вийде стрічка «Зошит війни/War Note», створена з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

«Фільм запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на Схід України. На фронт, у химерне потойбіччя, де панують закони, відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить», – ідеться в повідомленні.

Режисер – Роман Любий, продюсер – Марко Супрун, лінійні продюсери – Андрій КотлярВолодимир Тихий. Виробництво – «Babylon 13«.

Світова прем’єра картини відбулася на фестивалі «Docudays UA» у 2020-му році, де стрічка здобула приз глядацьких симпатій та два спеціальні призи. Також фільм став переможцем Національного конкурсу 4-го Кінофестивалю «Kharkiv MeetDocs«.

«Режисер зібрав сотні шматочків цієї війни, зняті нашими воїнами на телефони в окопах і бліндажах, у танках і посеред дороги, під веселкою і в лісі. Різноманітність, емоційність та експресивність тут вітається, додаючись до головного – до унікальності підходу. Зробити «фільм» із багатьох шматочків, відзнятих іншими, що назвати «власним фільмом режисера Романа Любого» невідомо як, але назвати видатним твором – можна прямо», – зазначав у колонці для «Детектора медіа» кінокритик Роман Підгора-Гвяздовський.

Прем’єра «Зошиту війни/War Note» за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня о 19:30. Частина коштів із придбаних квитків піде у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим».

Фото: usfa.gov.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я