У Дніпрі презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки

0

Книжка називається «Леся Українка. Лісова пісня». Ініціювала підготовку ювілейної збірки творів Дніпропетровська облдержадміністрація.

Про це повідомляє day.kyiv.ua.

Презентацію книжки у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету вела народна артистка України та Герой України, акторка театру і кіно Ада Роговцева. «Дуже приємно, що саме до ювілею Лесі Українки побачила світ ця книжка. У ній – все. Ця збірка, як писала Леся, «прорізає темряву ночі» нашої свідомості і збуджує бажання попрацювати головою. Це видання зробили люди, небайдужі до всього, що відбувається. Я щаслива», — сказала Ада Роговцева.

У ювілейному виданні «Леся Українка. Лісова пісня» – майже 300 сторінок. Там – вибрана поезія  та драматичні твори. «Для нашого театру велика честь презентувати це видання. Символічно, що саме сьогодні ми відкриваємо міжнародний музично-театральний фестиваль «Перехрестя епох», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки», зазначив директор-художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук. Збірку проілюстрували роботами видатних українських  художників, які жили та працювали у ті ж роки, що і Леся Українка. А ще — сучасних майстрів живопису та книжкової графіки. Як відзначають в облдержадміністрації, книжка стала подарунком до 30-річчя незалежності України.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я