У Франківську презентували вірші 70 поетів, написаних у перший місяць війни

0

Кожен із цих рядків зароджувався під гул сирен. В Івано-Франківську презентували книгу «Поезія без укриття». До антології увійшли вірші 70 українських поетів, ледь не з усіх куточків України. Кожен твір – це відображення особистих переживань у перші місяці війни.

За словами упорядниці книги Наталії Гармазій, починався проєкт як регіональний і несподівано набув всеукраїнського масштабу, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Миттєво до нас долучилися письменники з різних регіонів України, – говорить Наталія Гармазій. – Оскільки географічний поділ у березні визначали не мапи, а ворожі кулі – ми дуже швидко об’єдналися і стали разом працювати над книгою. Поезії «Без укриття» – є хронікою народного протистояння, спротиву. І ця антологія представляє поетичні фіксації першого місяця повномасштабної війни. У книзі не має жодного вірша, який написаний після березня 2022 року.

Створювати книгу про війну поміж сирен та вибухів виявилося неабияким ризиком, каже дизайнерка антології Ірена Яніцька, адже, достеменно, ніхто не знав, чи вдасться її взагалі видати.

Попри все, книга таки з`явилася, а її 500 примірників уже розійшлися країною. Найближчим часом її мають презентувати у Кракові.

report.if.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я