У Генконсульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку Атілли Коприви

0
526

У Генеральному консульстві Угорської республіки в Ужгороді презентували виставку робіт відомого закарпатського художника Атілли Коприви.

Про це повідомляє zakarpattya.net.ua.

На виставці представлено 11 робіт автора з різних серій. Усі ці картини, за його словами, об’єднує тема Закарпаття та закарпатців.

Виставка збіглася у часі з 30-річчям дипломатичної місії Угорської республіки на Закарпатті, про що повідомив Генеральний консул Йожеф Бачкаї.

Довідка

Аттіла Коприва народився в Мукачеві 1 липня 1971 року. Закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, Львівську академію мистецтв. З 2005 і донині є завідувачем кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв. Член Національної спілки художників України, Товариства угорських митців Закарпаття ім. І. Ревеса, Угорської академії наук. У 1999 – 2005 рр. викладач Мукачівського технологічного інституту. Засновник Музею прикладного мистецтва Закарпаття (2004 р., м. Мукачево). Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв. Лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі (2017).

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я