У столичному Музеї літератури відбулася «Поетична толока»

0

В останню суботу вересня в Національному музеї літератури України відбувся фестиваль молодої поезії «Поетична толока».

Про це кореспонденту «Літературної України онлайн» повідомили організатори заходу.

Щоби дотриматися всіх карантинних вимог, захід відбувався у змішаному – і онлайновому, й офлайновому – форматі.

«У затишному виставковому залі музею зібралися всі ті, хто не злякався осінньої негоди і був готовий поділитися теплом своїх віршів. Тішимося, що цьогоріч до фестивалю долучилися поети з різних куточків України: Київщини, Житомирщини, Полтавщини, Запоріжжя», – розповідає наукова співробітниця Національного музею літератури України, ініціаторка «Поетичної толоки» Юлія Ющенко.

Своїми талантами з гостями заходу ділилися постійні учасники Оксана Якуніна та Ірина Савчук, а також новоприбулі поети – Суниця Світлана, Ніна Ковальчук, Алла Мейта, Назар Чехов, Оксана Карпенко.

За словами пані Ющенко, приємно зустрічати вже знайомі обличчя, «які впізнаєш навіть під масками», і не менш приємно було знайомитися з новими учасниками «Поетичної толоки».

«Національний музей літератури України вдячний всім, хто долучився до заходу, особливо нашим партнерам: Комунальному закладу Київської обласної ради “Київська обласна бібліотека для юнацтва”, “Українській літературній газеті” та мережевому виданню “Літературна Україна онлайн”», – додали організатори.

Світлина: учасники фестивалю «Поетична толока». Фото надане організаторами заходу

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я