У Вінниці відбулася презентація книжки«За рецептами Миколи Пирогова»

0

Презентація книжки «За рецептами Миколи Пирогова» відбулася четвертого вересня у рамках заходу «Пироговський ретро-пікнік», присвяченому 140 річниці з дня смерті хірурга.
 
У виданні представлені матеріали про окремі лікарські засоби і рецептурні прописи, наведені в наукових працях М. Пирогова. Серед лікарських засобів: розторопша плямиста, ялина, мак, блекота, полин, шипшина, лавровишня, беладона, пижмо, туя, ромашка, дуб, аїр, м’ята, валеріана, агарик.

«Мені дуже важливо було зрозуміти Пирогова як людину, як особистість, як того, хто зрозумів силу цієї землі та зміг її використати. Ця книжка і рецепти Пирогова, які ввійшли в набір листівок, ще раз доводять, що у нас і навколо нас є все, щоби бути здоровими. Треба вміти це використовувати і бути вдячними цій землі за те, що вона нам дає», – каже очільниця ГО «Клуб подільської кухні» Олена Павлова.

Після презентації всі присутні отримали набір листівок із рецептами та примірник книги. Крім того, організатори повідомили, що у День міста буде локація з Миколою Пироговим, де всі охочі також зможуть отримати книжку «За рецептами Миколи Пирогова».

Тетяна Мостовик

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я