«UA: Перший» планує міжнародну дистрибуцію серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

0

23 та 24 серпня «UA: Перший» покаже прем’єру документального семисерійного серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла». У перший день із 17:00 вийде 4 серії, у другий день телеканал покаже 3 серії поспіль, починаючи з 18:00.

27 серпня о 18:20 запланована кінотеатральна прем’єра у київському кінотеатрі «Жовтень», розповів «Детектору медіа» член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за телебачення, Ярослав Лодигін, який став одним із продюсерів серіалу.

«Колапс: як українці зруйнували імперію зла» – перший серіал «Суспільного мовлення», який створено компанією «Esse Production House» («Ессе») на замовлення і за сценарієм «Суспільного». Мета серіалу – показати події та психологічну драму, які призвели до проголошення незалежності. «Українська версія серіалу, яку глядачі побачать наприкінці серпня, матиме міжнародну дистрибуцію, але на обмежену кількість країн, які більш-менш розуміються на українському контексті. Повноцінна міжнародна версія має з’явитися пізніше. Ми представлятимемо її проєкт восени, зокрема для партнерів по Європейській спілці мовників», — сказав Ярослав Лодигін.

За його словами, «Колапс» також буде продаватися на одній з українських VoD-платформ. «Далі його рух до вільного доступу в інтернеті буде обумовлений динамікою розвитку міжнародної версії», – додає Ярослав Лодигін.

Серіал розповідає про події від 19 серпня до 25 грудня 1991 року, коли СРСР офіційно перестав існувати. Одна серія реконструює один день. Остання серія описує події, які відбувалися протягом приблизно пів року.

Джерело: stv.detector.media.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я