Улюблені класики: Марія Бурмака запише 15 композицій на вірші українських поетів

0

Народна артистка України Марія Бурмака розпочала роботу над унікальним проектом. Співачка запише 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса.

Про це повідомляє np.pl.ua.

“Улюблені класики” – саме таку назву отримав масштабний проект, над яким працює команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін. Саундпродюсером проекту став Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS. Проект відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

«Я давно мріяла зробити такий проект, – розповідає Марія Бурмака. – Це буде альбом із 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживуть у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури. Я хочу достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок».

Окрім, альбому з 15 треками, Марія Бурмака проведе презентаційні зустрічі у шести містах України для студентів вищих навчальних закладів та викладачів. У Києві творча зустріч буде приурочена до Дня вчителя.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я