В Україні тепер є онлайн-магазин вживаних книжок, кошти з продажу передають на ЗСУ

0

В Україні запустили онлайн-магазин уживаних книжок «Книжкові сили України». Організатори розповідають, що 100% вартості передають на ЗСУ. Про ініціативу повідомило видання «Читомо» 14 листопада.

«Нарешті кожен зможе викупити стільки книг, на скільки він здатен (від Віктора Франкла до Правил дорожнього руху) і при цьому задонатити на ЗСУ, аби читати книги в теплі та при яскравому світлі», – йдеться у дописі проєкту в Instagram.

Ідея проєкту полягає в обміні вже прочитаними книжками для збільшення благодійних пожертв на потреби ЗСУ. Книжки можна продати та купити через сайт або чат-бот у Telegram. Фактично благодійниками є і ті, хто купує книжки, і ті, хто їх продає. Книгу можна ще раз додати на сайт після прочитання.

Команда проєкту планує оголошувати благодійний збір на певну потребу на початку місяця. Наразі збирають 50 000 гривень на ремонт військового дрона для аеророзвідки.

«Перш ніж запустити сайт ми оголошували великий книжковий збір, і зібрали 350 видань. У перший же день у нас купили 80 книжок, а залили на платформу 2. В середньому, на 1 залиту книгу припадає 40 куплених», — додав засновник проєкту Юрій Манілов.

За його словами, користувачі поки що більше купують книжки, а не продають їх.

В Україні тепер є онлайн-магазин вживаних книжок, кошти з продажу передають на ЗСУ

В Україні тепер є онлайн-магазин уживаних книжок, кошти з продажу передають на ЗСУ. Фото: book_forces/Instagram

Поліна Горлач

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я