В Ужгороді Інна Магас презентувала інтерактивну книгу для підлітків

0

9 грудня ужгородка Інна Магас у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком»  у книгарні «Кобзар» представила читачам свою нову книгу. Це – пригодницька повість «Промов своє ім’я». Книжка написана для підлітків та є дуже інтерактивною: читачі можуть написати листа героям, робити свої примітки у книзі, а також написати коротку власну історію.


Про це повідомляє zaholovok.com.ua.

Інна Магас бере участь в акції «Письменник за прилавком» уже другий рік поспіль. Зараз дівчина представила публіці свою третю книжку – «Промов своє ім’я».

«Це книжка про дівчину-підлітка. Вона про стосунки з друзями, з батьками, з однокласниками. Також ця книжка – про таланти, адже кожен із нас має у собі талант, і важливо вчасно його виявити і розвивати. Це така пригодницька повість, я б так її назвала.  Головна героїня – Анні. Ця дівчина, так само як і я, любить малювати. Книжка зроблена у вигляді скетч-бука і наповнена різними цікавинками», – розповіла у коментарі zaholovok.com.ua Інна Магас.  

Також книга вміщує у собі скани з газет із реальними новинами, які пов’язані із сюжетом книги. Окрім цього, є спеціальна сторінка, з якої можна зробити закладку. І є листування з героєм: можна написати одному з героїв і навіть отримати відповідь. Також можна вписати своє ім’я і свою маленьку історію в книжку.

Інна Магас

«Книга розроблена спеціально для підлітків, адже зараз вони дуже багато часу проводять у соцмережах, їх дуже важко відтягнути від екранів, зацікавити читанням книг. Сподіваюсь, у мене це вийшло, і я намагалася цими речами зблизитись із читачем», – зазначає Інна.

Також у книзі «Промов своє ім’я» є схожості з реальним життям письменниці: «Це проявляється в героях, і в подіях, які були в моєму житті. Але навряд чи хтось їх згадає так, як пам’ятаю я», – каже дівчина.

Над книгою Інна Магас почала працювати давно. Початок публікувала в соцмережах, потім закинула цю історію. «Згодом захотілось щось написати, але не була впевнена, що саме. Про історію нагадала мама. І я вирішила її продовжити, загорілася ідеєю», – розповідає письменниця.

Інна додає, що досить довго працювала над оформленням книги, старалася її зробити якомога цікавішою для підлітків. Письменниця зазначає, що дуже сподівається на відгук читачів, бо книга «Промов своє ім’я» якраз сприяє цьому спілкуванню.

Інна Магас

Нагадаємо, передсвяткова акція «Письменник за прилавком» триватиме до 17 грудня включно: у кожен будній день у книгарні «Кобзар» на читачів та відвідувачів чекатимуть відомі закарпатські письменники. Час зустрічі: щодня з 14:00 до 15:00.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я