В Ужгороді презентують книгу «Місто, з якого почалася війна»

0

21 квітня о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться перша презентація книги „֨Місто, з якого почалася війна” з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Збірка досліджень присвячена проблемі порушень прав людини у Слов’янську та відновлення миру на Сході України в 2014–2018 роках. В основі книги – свідчення цивільних осіб, які стали свідками порушень прав людини чи постраждали внаслідок воєнних дій у місті у квітні-липні 2014 року. У збірці проаналізовано функціонування незаконних в’язниць, переслідування мешканців міста за релігійні переконання, залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань, питання примусової праці та торгівлі людьми в місцях несвободи, проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури. Розглянуто також розгортання проросійської пропаганди в місті, проблеми доступу до медичної допомоги під час окупації та пошуку шляхів примирення після відновлення урядового контролю над Слов’янськом.

Видання адресоване громадським активістам, представникам міжнародних організацій, правоохоронних органів і медіа та широкому колу читачів.

Завідувачка відділом проєктної і соціокультурної діяльності КЗ «Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка» Закарпатської обласної ради

Євгенія Напуда

zakarpattya.net.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я