В Ужгороді презентують збірку віршів Галини Совбан про війну

0

27 липня, у середу, о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться презентація збірки віршів про війну Галини Совбан “Березень пахне не квітами”.

Збірка «Березень пахне не квітами» — це своєрідна хронологія-літопис-фіксація-свідчення воєнних подій, це тексти, творені чи не щодня від 24 лютого до початку літа. Авторка з болем пише про цинічний русскій мір, який принесла на своїх танках – «музейних експонатах» – друга за могутністю – «в лахміттях» – армія світу, про масові розстріли без причини, без підстав, без розбору цивільних, беззбройних, часто літніх людей, яким зв’язували руки за спиною, про знищені Бучу, Маріуполь, Ірпінь і Волноваху, про зґвалтованих дітей, розбиті школи, лікарні та приватні будинки, про безхліб‘я і поховання в дитячому садку, про діда-месника з Бучі, про Чорнобаївку і Бородянку.

Галина Совбан народилася в селі Верхній Студений, що на Хустщині. У 2021 році закінчила УжНУ за спеціальністю журналістика. Цієї весни презентувала першу збірку поезій «Зігрій руки в моєму волоссі», в яку ввійшли вибрані вірші, написані з 2017 по 2021 роки. З початку російського вторгнення почала писати вірші про війну, в яких описує історичні факти та всю ту правду, яку так щільно намагається приховати влада росії.

Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка

uzhgorod.net.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я