«WorkStory» запрошує на майстер-клас із Любком Дерешем

0

12 січня для всіх охочих узяти участь у Міжнародному конкурсі есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури» в онлайн відбудеться майстер-клас із його членом журі Любком Дерешем.

Любко Дереш — український літератор, публіцист, лектор. Автор дванадцяти книг для дорослих («Культ», «Поклоніння ящірці», «Намір!», «Спустошення» та ін.) та дітей («Дивні дні Гані Грак», «Дитинства відомих людей»). Романи Любка Дереша виходять у перекладі в Німеччині, Франції, Польщі, Італії, Румунії, Грузії та Вірменії. Низку творів було поставлено на сцені за кордоном та в Україні, а також екранізовано. З 2018-го року Любко Дереш є посланцем толерантності при Проєкті розвитку ООН в Україні, веде активну громадську діяльність задля ініціації національного діалогу всередині країни.

Майстер-клас у рамках конкурсу «WorkStory» буде присвячений розгляду типових помилок у художньому тексті, зокрема в новелах. Упродовж години Любомир розповість про прикрі помилки, що виникають при побудові сюжету, формуванні персонажів, структури історії, а також торкнеться теми стилістики і слововжитку. Цей огляд допоможе майбутнім учасникам конкурсу зміцнити сильні сторони власних текстів, пояснить, як розпізнавати й уникати характерних невдалих ситуацій у письмі.

Теоретичні аспекти будуть підкріплені практичними. Майбутні конкурсанти  розглянуть кілька конкретних прикладів помилок на різних рівнях тексту. Вкінці заняття буде можливість в прямому ефірі поставити запитання лектору.

Участь у майстер-класі (в ZOOM, початок о 19:00) — безплатна. Але про своє бажання долучитися необхідно заявити, написавши на адресу: berkam29@gmail.com. У листі треба вказати своє ім’я, прізвище, телефон та електронну адресу, а в темі позначити: «Майстер-клас із Любком Дерешем».

Нагадаємо: 1 січня 2021 року стартував Міжнародний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», учасниками якого можуть стати українські прозаїки віком від 15 до 40+ років. Його організатори – Національна спілка письменників України («Кабінет молодого автора»), редакція журналу «Ukrainian people» (Чикаго, США), видання «Українська літературна газета», «Літературна Україна», компанія «Jobian» та креативна аґенція «Баляндраси» – пропонують авторам представити есе і новели, у яких би розкривалася тема праці / роботи / професії. Твори переможців будуть опубліковані в Україні й США та відзначені преміями від компанії «Jobian» і «Баляндраси».

Детальніше про конкурс читайте тут.

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я