ВЕЛИЧНИЙ СПИСОК п’ятого Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на кращу книжку року «Крилатий Лев» 2020

0
149

ВЕЛИЧНИЙ СПИСОК ВІД «КРИЛАТОГО ЛЕВА» 2020

Нарешті ми дочекалися Величного списку від «Крилатого Лева». Він і справді став величним і цьогоріч за певних причин розширений до 20-ти. Пояснення одне: дуже багато сильних і «рівних» рукописів. Сумно, що у двадцятку Величного списку не потрапило ще з десять класних творів. Вони настільки близькі до перемоги, що члени журі були змушені вже визначатися за особистими симпатіями.

Ось він – ВЕЛИЧНИЙ СПИСОК п’ятого Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на кращу книжку року «Крилатий Лев» 2020. Публікуємо його не за алфавітом, де нумерація не має ніякого значення, з якого вже у листопаді буде визначена переможна десятка (лауреати, дипломанти і володарі спеціяльних відзнак):

1. Леонтій Юлія (Чернівці) за повість «Спіраль».

2. Паламар Юрій (Львівщина) за роман «Безсоромні у Львові».

3. Городецька Афіна (Київ) за повість «Життя повернеться на краще».

4. Камінський Петро (Філадельфія, США) за роман-трилер «Остання війна…».

5. Волинська Олена (Новоград-Волинський Житомирської обл.) за повість «Коли сонце не сходить».

6. Тата Козловець (Київ) за роман-фентезі «Не час для пророцтв».

7. Бурда Оксана (Тернопіль) за повість «Жеграй і Стефка Срібнокоса».

8. Ясна Людмила (Київ) за роман «Мікстура від смерті».

9. Єлішев Денис (с. Фрунзе Сакського р-ну, Автономна Республіка Крим) за збірку оповідань.

10. Мудрак Олександра (Гусятин Тернопільської обл.) за повість «Крилата інвестиція».

11. Попик Артем (Київ) за соціально-побутову повість «Шкіпер».

12. Мостова Юлія (Київ) за збірку оповідань-переказів «Моторошні легенди українського Потойбіччя».

13. Седельник Ігор (Львів) за повість «Блискітка».

14. Андрішко Олег (Дніпро) за історичний роман в оголошеннях «72,5».

15. Подольська Іва (Львів) за переклад з білоруської невиданого роману Зянона Пазняка (США) «Гіркий запах полиновий…».

16. Гук В’ячеслав (Київ) за роман «Гадючі линовища».

17. Зінченко Сергій (Кривий Ріг) за роман «Ігри в перелаз на тлі потоку».

18. Туровська Леся (Київ) за психологічний роман «Під сузір’ям Рекса».

19. Панько Юліус (Свидник, Словаччина) за сатиричну повість «Я – Михась».

20. Щербініна Зоя (Херсон) за повість «Білий шум».

ОЛЕСЬ ДЯК, голова журі

Джерело: Літературний конкурс «Крилатий Лев»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я