Відбувся благодійний захід під назвою «Допоки надія, допоки мета»

0
330

Серед сонячного яворівського розпису на картинах, іграшках, меблях, в оазі вишиванок та ляльок-мотанок Новояворівського краєзнавчого музею під орудою Галини Рос, що у палаці культури «Кристал», відбувся благодійний захід під назвою «Допоки надія, допоки мета».

Його представив Благодійний фонд «Святої Марії — Магдалини», в рамках якого був запрезентований і перший том антології патріотичної поезії під тією ж назвою.

Також кожний, хто прийшов до музею, мав можливість взяти участь в акції «Купи книгу собі — читатимуть усі», придбати п’ятитомник антології патріотичної поезії та книги присутніх на заході літераторів Львівської письменницької організації: Петра Шкраб’юка, Олеся Дяка та Лесі Бернакевич.

Літературно-мистецька зустріч відбулася з ініціативи Благодійного фонду «Святої Марії — Магдалини», який очолює Іванна Михайлишин, одним із завдань якого є підтримка українських митців, зокрема і львівських письменників.

Цього разу зібрані кошти будуть скеровані на реалізацію проєкту «Художник дитині», який БФ «Святої Марії — Магдалини» спільно з міською владою реалізовують у Новояворівському дошкільному навчальному закладі №9.

У своїй подячній промові міський голова Володимир Мацелюх згадав добрим словом і членів нашої організації, він сказав: «Дякую письменникам, що завітали у громаду, адже у такий важкий час маємо особливо дбати за духовність, зокрема патріотичне виховання, підтримувати українську книгу, культуру і допомагати один одному у творенні хороших справ».


Це вже не перший успішний спільний захід, який відбувся у співпраці БФ «Святої Марії — Магдалини» і нашої письменницької організації.


Львівська обласна організація НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я