Володимирчанки стали фіналістками у відбірковому турі міжнародного фестивалю

0

Володимирчанки Валентина БОРУСЕВИЧ та Оксана ПАНАСЮК-ТРИКУШ стали фіналістками у відбірковому турі міжнародного онлайн-фестивалю аматорського мистецтва “Незламні духом”. У заході беруть участь понад сімдесят представників не лише з України, а й із-за кордону. Про це повідомляє volodymyrmedia.com.ua.

Онлайн-фестиваль «Незламні духом» стартував 21 листопада 2020 року. Його мета: надихнути людей з інвалідністю на пошук нових форм творчості, допомогти їм зміцнити дух та подолати складні життєві обставини та фізичні обмеження. Створити простір взаємодії між людьми з інвалідністю та суспільством. Сприяти інтеграції людей з інвалідністю у суспільстві.

Валентина Борусевич, керівник ГО “Стимул – осіб з інвалідністю”, представила на огляд журі блокнот, виготовлений у техніці точковим розписом.

Оксана Панасюк-Трикуш, є акторкою аматорського театру “Відродження” імені Богдана Берези. Представила власні роздуми про житті у вірші “І навіть коли мене не стане” у номінації “Художня література та поезія”.

Урочисте нагородження перемоців відбудеться 8 травня, 2021р. у культурно-мистецькому комплексі «Співоче поле».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я