Закордонне представництво Українського інституту відкриють і в Парижі

0

У Парижі відкриють друге закордонне представництво Українського інституту (УІ). Про це повідомляють на фейсбук-сторінці інституції.

Керівником представництва стане видавець і перекладач Іван Рябчій.

«Робота над створенням представництва Українського Інституту в такій стратегічно важливій для нашої держави країні, як Франція, велася ще з минулого року командою під орудою талановитої Ольги Сагайдак. Відкриття Представництва – повністю їхня заслуга. Я ж матиму унікальну нагоду продовжити їхню роботу та розширити її», — розповів він у коментарі Читомо.

Окрім нього, команду представництва складають:

  • Ольга Пасько-Хофф, проєктна менеджерка;
  • Оксана Трипольська, менеджерка культурних проєктів;
  • Наталя Гузенко-Будьє, менеджерка з комунікацій.

За словами Рябчія, основна робота представництва вестиметься у напрямку відокремлення України від росії у свідомості французів, щоб «відірвати» українську культуру від російської й довести свою самобутність. «Крім того, важлива частина роботи Представництва Українського Інституту у Франції – це розширення вже існуючих та створення нових «мостів» руху співпраці українських і французьких митців в обидва боки», — додав він.

Як повідомлялося, перше закордонне представництво Українського інституту запрацювало в Берліні. Раніше Український інститут доєднався до Мережі національних культурних інститутів ЄС.

Чільне зображення: УІ

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я