Із засідання Секретаріату

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 5 травня  відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки. 

Перш за все, голова доповів про виконання ухвал Секретаріату  від 20 квітня.  

Заступник голови НСПУ з творчих питань  Олександр Гордон нагадав, що триває формування довідника членів НСПУ. Затверджено робочу групу у складі: О. Гордон (голова), М. Славинський, А. Стожук, Я. Ткачівський, Т. Фольварочна та завідувач відділу кадрів НСПУ. Довідник планується видати до кінця року. Також О. Гордон доповів про хід підготовки до проведення заходів «Поетичної весни в Києві», які триватимуть з 18 по 26 травня.  З детальною програмою заходів можете вже ознайомитися на офіційному сайті Спілки (http://www.nspu.com.ua). 

Радник голови НСПУ Борис Пономаренко доповів щодо участі НСПУ у проекті «Загальноукраїнська солідарність». До участі у проекті було запропоновано дві ініціативи, які будуть розглядатися на конкурсній основі – «Стежками світочів української державності» (передбачає літературні подорожі місцями перебувань Т.Шевченка, І.Франка та Лесі Українки) та «Відродження програми звітів областей у районі та місті Києві». Голова НСПУ Михайло Сидоржевський відзначив, що реалізація таких проектів є масштабною роботою і потребує подальшого обговорення. Про роботу над проектами йтиме мова детальніше на наступних засіданнях Секретаріатів.    

Перший заступник голови Віктор Мельник та секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська доповіли про хід підготовки до Міжнародного шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», що відбудеться  з 17 по 19 травня на Луганщині.  Головний бухгалтер НСПУ В. Саламаха доповіла про виконання фінансових питань з боку Спілки. 

Богдана Гайворонська також зазначила, що рукописи книг переможців літературного конкурсу «Гранослов» вже передано до видавництва «Український письменник». Нагородження переможців планується на 2 червня. 

Сергій Куліда розповів про підготовку до проведення літературно-мистецьких фестивалів на Київщині. На початку червня планується провести фестиваль у Макарові.  Нагадаємо, що на Секретаріаті 20 квітня ухвалено рішення затвердити С. Куліду радником голови НСПУ та координатором літературно-мистецьких проектів Спілки.

Анна Дрофа,

Прес-секретар НСПУ 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я