Із засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка ухвал та доручень для врегулювання діяльності Спілки. 

Відкриваючи засідання, голова НСПУ коротко поінформував про головні напрямки роботи Спілки до кінця поточного року.

М. Сидоржевський повідомив, що прийняв рішення балотуватися на другий термін на посаду голови НСПУ. Як уже повідомлялося, черговий з’їзд письменників, на якому буде обрано нове керівництво НСПУ, відбудеться в другій половині листопада. Точну дату буде визначено на жовтневому засіданні Правління Спілки письменників.

З 1 вересня до штатного розкладу апарату НСПУ буде внесено зміни. Для обласних організацій визначено зарплати на рівні мінімальної (3 тис. 723 грн. на місяць), що значно вище від попереднього рівня (2 тис. грн.). Також частково підвищено зарплати для працівників апарату НСПУ. Підвищення зарплат викликане, по-перше, необхідністю виконувати вимоги чинного законодавства щодо мінімальних заплат. По-друге, це стало можливим завдяки зміцненню фінансового становища НСПУ, за результатами більш ефективного використання майна НСПУ. Як відомо, в нинішньому році зросли надходження від здачі спілчанського майна в оренду (суттєво піднято розцінки на оренду).

 Також було розглянуто інші питання порядку денного. Зокрема, затверджено рішення журі Літературної премії НСПУ ім. В. Короленка, згідно з яким цьогорічними лауреатами премії стали  Олександр Мордань та Олександр Гедеон. 

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я