Ми зробили свій демократичний європейський вибір і здатні його захистити

0

ЗАЯВА СЕКРЕТАРІАТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ

Тоталітарна Росія – батьківщина найжахливіших і найкривавіших комуністичних режимів – своєю авантюрною і злочинною пропагандою протистояння і ненависті провадить світ до колапсу.

Путінський режим тримає планету в напрузі, погрожуючи Україні війною і домагаючись встановлення для себе «сфери впливу» і контролю над Східною Європою.

На державних каналах Російської федерації триває шалена антиукраїнська, антиамериканська, антидемократична вакханалія.

Шантажуючи Україну і демократичні країни Заходу, провокуючи війну, наслідки якої можуть бути катастрофічними, кремлівський режим і російські пропагандисти цинічно брешуть, звинувачуючи Україну, НАТО і весь західний світ у нечуваному зростанні напруги і конфронтації.

Усвідомлюючи загрозу війни, яку може розв’язати путінський режим, українська армія і український народ зміцнюють обороноздатність нашої держави.

Українці чітко і однозначно демонструють світові і російським окупантам: ми готові захищати рідну землю! Ми зупинимо ворога, який вже впродовж кількох століть силкується знищити українську ідентичність, а нині намагається окупувати Україну як державу, втягнути до тоталітарного російського ярма.

Українці – вільна нація!

Перейшовши через століття поневолення, окупації, боротьби за свою свободу, ми здобули Незалежність.

Ми зробили свій демократичний європейський вибір і здатні його захистити.

І ми переможемо ненависного ворога, якщо він піде проти нас війною!

Запорука цьому – сила української армії і єдність нашої армії з українським народом.

Запорука цьому – надзвичайно потужна і дієва підтримка України з боку антипутінської коаліції демократичних держав світу.

Національна спілка письменників України, місія якої – оберігати нашу Традицію задля збереження нашої духовності, нашої мови, нашої історії, нашої культури, – гуртує велику кількість талановитих українських письменників.

Ми, українські письменники, висловлюємо глибоку подяку демократичним країнам, які стали на захист незалежності й територіальної цілісності України. Підтримка цих країн є надзвичайно важливою для нас, українців. Ми усвідомлюємо, що захист України від путінської орди – це захист демократичної Європи, гарантії збереження миру на всій планеті.

Ми також дякуємо російський інтелігенції, духовній еліті Росії, за голос протесту проти війни, якою загрожує Україні і демократичному світові Кремль. «Заява прихильників миру проти Партії війни в російському керівництві» – важливе свідчення того, що в російському суспільстві є люди, вільні від тотального зомбування, здійснюваного путінським режимом.

Ми переконані, що потужна і дієва підтримка демократичних держав, а також солідарність людей доброї волі з різних країн зупинить російського агресора і збереже світ від катастрофи.

Разом – ми сила, якої боїться прогнилий «русскій мір» і його очільники!

Секретаріат Національної спілки письменників України

litgazeta.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я