О.Ткаченко зустрівся з М.Сидоржевським та П.Мовчаном з приводу фінансування національних творчих Спілок і Товариства «Просвіта»

0
1660

2 березня відбулась зустріч голови Комітету Верховної Ради України з гуманітарної та інформаційної політики О.Ткаченка з головою Національної спілки письменників України М.Сидоржевським та головою Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка П.Мовчаном. У зустрічі також взяли  участь заступник голови Комітету Верховної Ради України з гуманітарної та інформаційної політики І.Констанкевич, заступник голови НСПУ Т.Фольварочна та радник голови НСПУ, заступник голови столичної письменницької організації Б.Пономаренко.

Під час зустрічі йшлося про питання забезпечення фінансування Міністерством культури, молоді і спорту Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», яке цього року заплановане до проведення на Донеччині.

Також керівників Комітету Верховної Ради України з гуманітарної політики було поінформовано щодо критичної ситуації, яка склалася у зв’язку з блокуванням Міністерством культури, молоді і спорту державної бюджетної програми фінансування творчих спілок і Всеукраїнського товариства «Просвіта» і намірами керівництва цього міністерства ініціювати перегляд Закону про державний бюджет в частині вилучення з бюджетної програми фінансування культурно-мистецьких заходів Національних творчих спілок та Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Голова Комітету Верховної Ради України з гуманітарної та інформаційної політики О.Ткаченко повідомив, що наразі в Комітеті відсутні відповідні пропозиції Міністерства культури, молоді і спорту. О.Ткаченко наголосив, що ініціюватиме на розгляд Комітету питання щодо розблокування Міністерством культури, молоді і спорту державної бюджетної програми фінансування творчих спілок і Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я