Poetizer збирає вірші про війну в Україні

0

Міжнародна платформа Poetizer оголосила, що збирає вірші про війну в Україні. Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Платформа приймає тексти англійською мовою як від авторів і авторок з України, так і від письменників з усього світу. Тексти необхідно надсилати на пошту team@poetizer.com або самостійно публікувати їх на платформі, користуючись хештегом #WeStandWithU.

«Продовжуйте надсилати вірші для народу України! Дякуємо всім, хто вже долучився до ініціативи «Вірші для народу України». Ми офіційно зібрали вже понад 1000 віршів. Давайте підтримувати темп. Давайте разом будемо надихати світ і покажемо, що добро переможе», — йдеться у одному з дописів на сторінці.

Також організаторки пропонують підтримати українців донатами через платформу гуманітарної допомоги People in need, де є окремий рахунок для українців.

Poetizer – це вільна платформа для публікації текстів онлайн. Публікувати свої роботи можуть як професіонали, так і початківці. Окрім вебсайту, платформа має власний додаток.

Також в Україні ініціювали проєкт «Mom, I see war» («Мамо, я бачу війну»). Для нього збирають дитячі малюнки про війну, щоби пізніше залишити їх у цифровій мережі за допомогою технологій NFT. Малюнки також продаватимуть на аукціоні, а всі зібрані кошти передадуть у фонд допомоги дітям, які постраждали від війни.

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я