У Національному музеї літератури відбудеться літературно-мистецьке свято «Мово рідна, слово рідне…», а також відбудеться презентація в рамках свята книжки Михайла Сидоржевського «Солотвин. З глибин минулого до наших днів»

0

У четвер, 16 листопада, в Національному музеї літератури відбудеться літературно-мистецьке свято «Мово рідна, слово рідне…» з нагоди Дня української писемності та мови, а також відбудеться презентація у рамках свята книжки Михайла Сидоржевського «Солотвин. З глибин минулого до наших днів».

Початок о 16 годині.

Книжка «Солотвин. З глибин минулого до наших днів» – ґрунтовне історичне дослідження Солотвина, одного із сіл Бердичівського району на Житомирщині, перша архівна згадка про яке зафіксована 1593 року. Це книжка про минуле одного українського села в контексті історії всієї України, насамперед її Правобережжя.

Ця історія складна, нерідко драматична. І багато в чому повчальна. Особливо в час нинішній, екзистенційний, коли наш споконвічний ворог пішов на смертний бій проти нас з єдиною метою – знищити нас як етнос, як націю, знищити нашу ідентичність, нашу культуру, нашу історію.

Як сказав автор в одному зі своїх інтерв’ю, ця книжка – «мій щит і мій меч у війні за рідну землю проти лютого і ненависного ворога – російського фашизму».

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я