Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомила письменниця Теодозія Зарівна.
«46-ий Поетичний Листопад у Познані. Давні друзі. Теплі обійми. Обережні розпитування. 5 днів у мирі і спокої. Поезія як смисл і захист, як втеча від життя і наближення до нього. Таке незвичне випадання із щоденного ритму. Дякую дуже, Kalina Izabela Zioła і Maria Magdalena Pocgaj. Але бачиш усе через якісь інші окуляри. Душа згорнулася в клубочок і дивиться, як на чийсь щасливий фільм. І нема на це ради. Твердо знає, що повертаєшся, бо що там без тебе відбудеться. Сидиш у велетенському затишному торгово-розважальному центрі над вокзалом і автобусною, повз тебе, як у акваріумі, пропливають сотні і сотні людей, лише підкреслюючи нереальність баченого, і хвилюєшся, чи прийде автобус, бо автобуси – наші і тут бувало різне. Врешті сідаєш у нього і розпочинаєш нетерплячий відлік – мінус одна година, мінус три, мінус десять… Кордон пролітаєш майже блискавично. І це неочікуваний подарунок. Включаєш телефон і починаєш читати новини. Час зімкнувся», — йдеться у дописі.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/402659166_1571297320340667_3656320614377752024_n.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/401074087_1571297170340682_2419194935181421295_n-1024x768.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/402627594_1571297363673996_8356419871221868730_n-1024x576.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/402637195_1571297290340670_6635594960761380354_n-1024x678.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/402634710_1571297393673993_1668568714134529911_n-576x1024.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/402598152_1571297383673994_2499016471293483344_n-576x1024.jpg)
Фото із фейсбук-сторінки письменниці
Пресслужба НСПУ
Прокоментуєте?