Ухвалено важливі рішення життєдіяльності Спілки

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки. М. Сидоржевський доповів про виконання ухвал Секретаріату від 15 грудня 2016 року, а також зміну кадрів в апараті та виконання юридичних та фінансових питань НСПУ. 

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник оголосив склад оргкомітету з проведення Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій». 

Було обговорено інші питання порядку денного. Зокрема, було затверджено положення про Громадську раду з питань дотримання Статуту НСПУ. 

Віктор Женченко доповів про ротацію у складі ревізійної комісії НСПУ. Секретаріатом було прийнято рішення відкликати за власним бажанням зі складу Валентину Люліч та рекомендувати до розгляду Правління НСПУ кандидатуру Володимира Корнійчука. Також було обговорено можливі правки та зміни до статуту журналу «Березіль». 

Секретар НСПУ Олександр Гордон  доповів про ротацію в складі журі літературних премій.  Незабаром оновлені списки складів журі всіх літературних премій НСПУ будуть опубліковані на сайті (http://www.nspu.com.ua/).  Також Олександр Гордон доповів про організацію публічних виступів письменників у 2017 році. 

На Секретаріаті було затверджено вартість оренди житлових та нежитлових приміщень в БТП «Ірпінь». 

Секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська доповіла про внесення поправок до пункту 24 (щодо вступних внесків) Положення про вступ до НСПУ.  

Було затверджено склад експертної комісії щодо розподілу президентських грантів на видання книжок молодих авторів. До складу ввійшли О.Гордон, Т. Винник, С. Гальченко, Б. Гайворонська, М. Славинський та П. Засенко. 

Також Секретаріатом було прийнято рішення рекомендувати Приймальній комісії НСПУ А. Потієнка (АР Крим) до вступу в Спілку. Нагадаємо, що згідно Положення про вступ до НСПУ (пункту 19), літератори, які проживають на території тимчасово окупованого Криму, можуть бути прийняті до НСПУ за спрощеною процедурою, без розгляду їхніх справ у місцевих письменницьких осередках, творчих об’єднаннях. Кандидати подають пакет документів до Секретаріату НСПУ, який після уважного вивчення справи передає документи до Приймальної комісії або ж відмовляє авторові у прийомі до НСПУ.

 

Анна Дрофа,

Прес-секретар НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я