ВАЖЛИВО: НАКАЗ Голови Національної спілки письменників України (у зв’язку з загрозою поширення вірусу COVID-19)

0

НАКАЗ

Голови Національної спілки письменників України

15 березня 2020          м. Київ  

У зв’язку з загрозою поширення вірусу COVID-19 (коронавірусу), а також керуючись дорученням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, наказую:

1. Починаючи з 16 березня заборонити проведення будь-яких публічних заходів у Будинку письменників України, а також у всіх приміщеннях, які є у власності НСПУ чи перебувають у постійному користуванні чи орендовані НСПУ.

2. Працівникам апарату НСПУ а також працівникам Ірпінського будинку творчості (за винятком працівників охорони і прибиральниці службових приміщень), а також працівникам обласних організацій НСПУ, починаючи з 16 березня, перейти на дистанційну (телефон, інтернет), в домашніх умовах, форму роботи.

3. Поява на своїх робочих місцях працівникам апарату НСПУ а також працівникам Ірпінського будинку творчості дозволяється в разі крайньої виробничої необхідності і при наявності дозволу голови НСПУ.

4. Працівникам охорони заборонити допуск у Будинок письменників сторонніх осіб, а також членів НСПУ (без крайньої потреби).

5. Працівникам охорони категорично заборонити допуск в Будинок письменників осіб із ознаками респіраторного інфекційного захворювання.

6. Працівникам охорони у разі виявлення працівника із ознаками респіраторного інфекційного захворювання подбати про його ізоляцію від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок у відповідний заклад охорони здоров’я.

7. Керівникам підприємств, які орендують приміщення в Будинку письменників, рекомендую забезпечити для працівників і відвідувачів режим роботи відповідно до даного наказу.

8. Директору Будинку письменників, працівникам охорони забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками і орендарями правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо).

М.СИДОРЖЕВСЬКИЙ, голова Національної спілки письменників України

Photo by visuals on Unsplash

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я