Відбулись збори Правління НСПУ

1

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося засідання Правління НСПУ.

Засідання Правління НСПУ відкрив голова М. Сидоржевський інформацією про основні напрямки діяльності НСПУ в 2019 році (текст виступу голови НСПУ буде опубліковано в наступному номері ЛУ).

Були затверджені зміни в керівному апараті НСПУ згідно Статуту організації: виведено зі складу Секретаріату Богдану Гайворонську та Тетяну Винник, долучено до складу Секретаріату Юлію Бережко-Камінську (секретар по роботі
з молоддю) та Миколу Гриценка, призначеного на посаду відповідального секретаря НСПУ.

Зі складу Правління НСПУ виведено: Є. Барана, О. Вертіля, Т. Винник, В. Густі. Долучено до складу Правління НСПУ: С. Бреславську, Т. Герасименко, М. Гриценка, В. Кузана, Ю. Бережко-Камінську, П. Засенка.

Рішенням Правління затверджено зміни до Єдиного державного реєстру.

Під час засідання було затверджено рішення Приймальної комісії за лютий та жовтень 2019 року. Голова Приймальної комісії П. Засенко звітував про роботу ПК НСПУ. Зокрема, він має пропозиції та зауваження, адресовані головам обласних організацій щодо оформлення справ та термінів подачі кандидатів на розгляд комісії. На засіданні Правління П. Засенку доручено розробити нове Положення Приймальної комісії, щоб поліпшити організацію її роботи.

Відбулось обговорення звітно-виборчих зборів Луганської ОО НСПУ, на яких були присутніми лише 6 членів організації (з 20). Рішення цих зборів Правлінням не були визнані легітимними як такі, що були ухвалені з порушенням Статуту НСПУ, Рішенням Правління на посаду в.о. Луганської ОО НСПУ призначено Ганну Гайворонську, якій доручено подати пропозиції стосовно проведення звітно-виборчої конференції згідно Статуту НСПУ та зайнятися перереєстрацією організації.

Щодо укладання Письменницького довідника звітували заступник голови НСПУ Т. Фольварочна та голова Київської організації НСПУ М. Морозенко. Ухвалено рішення друкувати Письменницький довідник без оприлюднення особистих даних письменників (телефони, адреси), згідно з Законом України про захист особистих даних.

Про роботу газети «Літературна Україна» звітував головний редактор Сергій Куліда. Правління НСПУ та редакція газети «Літературна Україна» закликають усіх членів НСПУ підтримати «Літературну Україну», оформивши передплату.

Про роботу видавництва «Український письменник» звітував директор видавництва В. Клічак. Незважаючи на труднощі, які довелося долати новому керівництву видавництва, підприємство налагоджує роботу та має перспективи розвитку і укріплення позицій на видавничому ринку України.

Під час засідання Правління НСПУ були розглянуті й інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

1 КОМЕНТАР

  1. Я так само не бачу сенсу друкувати довідник без можливості потім ним користуватися, адже багато письменників не мають сторінок в соц. мережах і їх просто не можливо знайти. Може залишити хоча би населений пункт і № телефону? А щоб не порушувати «Закон про захист особистих даних», треба просто отримати згоду письменників

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я