З засідання Секретаріату НСПУ

0
1559

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось засідання Секретаріату НСПУ.

Під час засідання були розглянуті найнагальніші питання напередодні проведення зборів Правління НСПУ, а саме: власне підготовка до зборів Правління НСПУ, проведення звітно-виборчих зборів в Луганській обласній організації НСПУ, подання на Шевченківську премію, робота Приймальної комісії НСПУ.

У зв’язку з суперечливою ситуацією, яка виникла в Луганській ОО НСПУ, вирішено доручити т.в.о. голови ЛОО НСПУ Світлані Талан провести звітно-виборні збори, призначені на 27 жовтня 2019 року, згідно з вимогами Статуту НСПУ.

Про роботу Видавничої ради КО НСПУ звітувала Лілія Максименко. Були розглянуті питання участі видавництва «Український письменник» у тендерах та видавничих конкурсах.

Обговорено та взято до відома пропозицію щодо складу оргкомітету з відзначення 100-річчя від дня народження М. Руденка у 2010 році.

Заступник голови НСПУ Т. Фольварочна ознайомила з планом заходів щодо вшанування пам’яті І. Драча. Зокрема, планується облаштувати музейну кімнату в с. Теліженці, а також заснувати спільну мистецьку премію творчих спілок України, присвятивши її пам’яті І. Драча. Ініціювати і створити робочу групу доручено Т. Фольварочній.

Під час засідання були розглянуті також інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я