Відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

М. Сидоржевський повідомив членів Секретаріату про зміни, які відбулися в складі керівного апарату НСПУ. На посаду в.о. відповідального секретаря НСПУ затверджено Миколу Гриценка. Також було повідомлено про звільнення за власним бажанням секретаря з молодіжних питань Богдани Гайворонської.

Затверджено дату проведення засідання Приймальної комісії НСПУ – 24 та 25 жовтня. Також, у відповідності з рішенням Секретаріату, 31 жовтня відбудеться засідання Правління НСПУ.

Розглянуто питання щодо проведення звітно-виборних зборів Луганської обласної організації НСПУ.

Заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна оголосила список претендентів на Президентську стипендію. Рішенням Секретаріату було затверджено 12 подань на отримання стипендії.

За пропозицією М. Гриценка було затверджене Положення про грамоти та нагороди НСПУ.

Голова НСПУ повідомив про висунення від НСПУ в термін до 31 жовтня творів на здобуття Національної премії імені Т. Шевченка. Секретаріатом затверджено рішення журі літературної премії імені В.Короленка, згідно з яким цьогорічним лауреатом премії стала Людмила Загорулько.

До складу журі літературної премії імені Ганни Чубач кооптовано Ніну Гнатюк.

Оксана Кротюк, координатор літературно-мистецьких проектів НСПУ, розповіла про започаткування Мандрівного літературного фестивалю «Слово», перший захід якого відбувся у Житомирі, а також про проект «Драгоман», метою якого є залучення активного студентства та старших школярів до практики і мистецтва художнього перекладу.

М. Сидоржевський зачитав проект відкритого листа Секретаріату НСПУ до Міністерства освіти та науки щодо повернення до шкільних програм раніше вилучених творів українських класиків. В проект листа були внесені зміни, наразі лист готується до опублікування.

Були розглянуті також інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я