Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0
1636

4 вересня під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

У вступному слові Михайло Сидоржевський окреслив питання позиціонування Національної спілки письменників України в контексті суспільно-політичних змін в державі. Були обговорені також кадрові зміни, що сталися в апараті НСПУ.

Сергій Куліда, головний редактор газети «Літературна Україна» звітував про редакційну роботу. Голова НСПУ наголосив на необхідності усунення недоліків в роботі з авторами і матеріалами.

З директором ДУМу Сергієм Мартинюком обговорено порядок внесення змін до Статуту ДУМу.

Були порушенні також питання ремонту приміщень Будинку письменників НСПУ.

Михайло Сидоржевський розказав про нові творчі проекти НСПУ, що відбудуться в новому сезоні. Зокрема, про письменницькі фестивалі та зустрічі з відомими письменниками в Національному музеї літератури України, а також про співпрацю з музеями та Інститутом літератури.

Голова НСПУ повідомив про підготовку до відзначення ювілею Д. Павличка, наголосивши на важливості залучення державної підтримки, яка необхідна для проведення масштабного заходу на найвищому рівні, адже саме такого заслуговує Дмитро Павличко.

Про фінальну стадію підготовки письменницького довідника звітувала заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна. Члени Секретаріату детально обговорили форму організації наданих матеріалів та крайні терміни підготовки до друку.

Тетяна Фольварочна та Петро Кущ, голова Донецької обласної організації НСПУ, повідомили про етапи перереєстрації та проведення звітно-виборних зборів у Донецькій обласній організації НСПУ.

Були розглянуті також інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я