Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.

Секретаріат ухвалив рішення про скликання засідання Всеукраїнської приймальної комісії  1 – 2 липня.
На засіданні Секретаріату були розглянуті питання підготовки і проведення заходів, приурочених до 30-річчя Національної спілки письменників України. Про це доповів заступник голови КО НСПУ Борис Пономаренко, зокрема він звернув увагу на складність у вирішенні деяких організаційних питань і повідомив, що до урочистостей готується ошатний буклет про історію НСПУ, де будуть всебічно висвітлені найважливіші віхи розвитку цієї організації.
 
Відповідальний секретар НСПУ Микола Гриценко доповів, що до 30-річчя НСПУ запланована персональна фотовиставка фотографа Володимира Коскіна – НСПУ очима фотомитця. Він також зауважив, що до організації цього заходу долучилася газета «День». Фотовиставку заплановано відкрити 24 червня.  
 
На засіданні було запропоновано до 30-річчя НСПУ влаштувати літературні читання у квартирах-музеях класиків, зокрема в музеї Максима Рильського, Павла Тичини, Лесі Українки, Тараса Шевченка, а також у «Музеї шістдесятництва».
 
Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного, зокрема щодо державних нагород письменникам за вагомий внесок у розвиток української літератури, які приурочені до 30-річчя НСПУ.

Секретаріат НСПУ
 
 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я