Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

0


Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.
 
На порядку денному розглянуто й схвалено заяву Секретаріату з мовного питання.
 
На засіданні ухвалено дату проведення засідання Приймальної комісії НСПУ, яке відбудеться 25 – 26 березня.
 
Заступник голови КО НСПУ Борис Пономаренко доповів про підготовку до відзначення 30-річчя НСПУ.
 
Заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна доповіла про видання письменницького довідника. Вона зазначила, що до довідника вже подали інформацію всі обласні організації й тепер він перебуває на етапі поліграфічного виробництва.
 
На засіданні внесені зміни до складу журі й Положень окремих літературних премій НСПУ, зокрема в Положеннях премій були збільшені фінансові винагороди для лауреатів. Також затверджено представників від НСПУ до складу журі літературних премії Кабінету міністрів України імені М. Гоголя і О. Гончара. До складу журі літературної премії ім. О.Гончара  запропоновано Тетяну Фольварочну, а до складу журі премії М.Гоголя – Василя Трубая. Також затверджено Положення і склад журі Літературної премії ім. М. Йогансена (створено дві номінації: роман/повість і нонфікшн), яку очолив головний редактор «Літературної України» Сергій Куліда.
 
Секретаріат затвердив Положення і склад журі літературної премії «У пошуках літературних талантів» та рішення журі літературної премії ім. Платона Воронька, цьогорічними лауреатами якої стали Лариса Ніцой і Ніна Гаврилюк.
 
Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного, зокрема питання про надходження коштів за вступ до НСПУ.
 
Секретаріат НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я