Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

Михайло Сидоржевський інформував про поточне фінансове становище НСПУ. Оскільки є позитивні зрушення у діалозі з Міністерством культури та інформаційної політики України в досі відкритому питанні фінансування НСПУ, організація все ж отримає бюджетні кошти у розмірі 920 тисяч гривень, завдяки чому будуть закриті борги по зарплаті з лютого 2020 та сплачено заборгованість по рахунках за комунальні послуги, яка виникла за час карантину. Проблемним лишається питання заборгованості орендарів приміщень в Будинку письменників НСПУ, у зв’язку з чим деякі справи вже вирішуються в судовому порядку.

Про роботу в літній сезон Будинку творчості письменників «Ірпінь» та Одеського БТП звітувала очільниця Дирекції управління майном НСПУ  Тетяна Давиденко. Секретаріатом  затверджено ціну на проживання в Одеському БТП для членів НСПУ – 300 грн на добу (без харчування), а також в БТП «Ірпінь».

До складу експертної ради з президентських стипендій Секретаріатом затверджено кандидатуру  заступника голови НСПУ Тетяни Фольварочної. До складу експертної ради Українського інституту книги затверджено відповідального секретаря НСПУ Миколу Гриценка.

Затверджено рішення журі премії імені М. Кирієнка-Волошина: лауреатами премії стали Андрій Грязов, Анна Стремінська, Марія Міняйло. Дипломами у двох номінаціях нагороджено Василя Дробота (спеціальний  диплом за вагомий вклад у сучасну українську літературу), Валерія Кулика (спеціальний диплом за переклади Максиміліана Волошина українською мовою), а також Андрія Пермякова, Валентину Акссі, Ігоря Завилинського, Олега Федорова.

Голову КО НСПУ Марію Морозенко виведено зі складу журі премії імені М. Кирієнка-Волошина за її власним проханням.

У зв’язку із карантином та неможливістю всіх бажаючих вчасно подати твори на здобуття цьогорічних літературних премій імені Миколи Ушакова та Володимира Короленка, рішенням Секретаріату продовжено прийом книг на розгляд журі до 31 серпня 2020 року.

До складу журі літературної премії імені Р. Гамади кооптовано голову ТО перекладачів Сергія Борщевського.

Нагородження переможців премії імені Євгена Плужника перенесено на осінь 2020 року.

Про підготовку письменницького довідника доповіла Т. Фольварочна. Формування повного корпусу матеріалів завершується, на початку липня їх буде передано до видавництва «Український письменник».

Під час засідання були розглянуті і інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я