За деструктивну діяльність, що загрожує цілісності НСПУ і веде до її розколу…

0

На засіданні Секретаріату Національної спілки письменників України 21 квітня в числі інших ухвалено таке рішення:

1. За поширення в ЗМІ недостовірної інформації про діяльність керівництва НСПУ, за деструктивну діяльність, що загрожує цілісності НСПУ і веде до її розколу, призупинити перебування Володимира Даниленка на посаді заступника голови НСПУ

і секретаря НСПУ до розгляду цього питання на найближчому Правлінні Національної спілки письменників України.

2.Рекомендувати конференції Київської організації НСПУ, яка, згідно з рішенням Правління КО НСПУ, відбудеться 15 червня, розглянути питання про доцільність перебування В.Даниленка на посаді голови Київської організації НСПУ.

За це рішення проголосували всі присутні на засіданні члени Секретаріату: М.Сидоржевський, О.Божко, О.Гордон, А.Качан, В.Мельник, П.Мовчан, М.Славинський, А.Стожук.

Відсутні члени Секретаріату: О.Бакуменко (перебуває на лікарняному), В.Даниленко (прийшов, але на початку покинув засідання, зіславшись на невідкладні справи); Л.Мудрак (згідно з заявою, написаною на ім’я голови НСПУ, перебуває «за межами України» «на поетичному заході»); В.Шовкошитний (написав заяву на кілька днів за власний рахунок).

ДЯКУЮ КОЛЕГАМ, ЧЛЕНАМ СЕКРЕТАРІАТУ, ЯКІ У НЕПРОСТИЙ ДЛЯ СПІЛКИ ПИСЬМЕННИКІВ ЧАС ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВИВАЖЕНІСТЬ, ПРИНЦИПОВІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я