Заява українських письменників 2 липня 2019 року

0

 З НАМИ – ВСІ ЗДОРОВІ СИЛИ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Ми, українські письменники, висловлюємо глибоке занепокоєння станом справ, що складається в Україні з початку виконання п. В. Зеленським обов’язків Президента.

Ми, українські письменники, висловлюємо глибоке занепокоєння станом справ, що складається в Україні з початку виконання п. В. Зеленським обов’язків Президента.

Нас турбують численні ознаки повзучого реваншу проросійських антидержавницьких сил як усередині країни, так і спроби перегляду міжнародних санкцій проти країни-агресора – Росії. 

Особливо небезпечними є намагання знову поділити український народ мовними питаннями – спробами принизити статус української мови як державної, переглянути її правопис, а також заперечити право на автокефалію української православної церкви.

Що це? Випадковий збіг обставин – або закономірний наслідок приходу до влади нової команди «Слуг народу»?

Неприпустимо піддавати небезпеці внутрішню стабільність та міжнародні позиції держави, прикриваючись особливостями ведення виборчої компанії або невіглаством чи недосвідченістю нових лідерів.

Рішуче заявляємо, що ми не допустимо проросійського реваншу!

З нами – всі здорові сили українського суспільства.

Свого часу ми підтримували П. Порошенка на президентських виборах, вважаючи, що його програма реформування держави, його курс на інтеграцію України до ЄС і НАТО відповідає національним інтересам країни.

Сьогодні, не будучи членами партії «Європейська солідарність» й не беручи участі в парламентських перегонах, ми проголошуємо нашу підтримку нашій політичній силі й особисто Петрові Порошенку й закликаємо український народ підтримати «ЄС» на виборах 21 липня 2019 року.

У цей тривожний, повний непевностей час Україні як ніколи потрібна в парламенті партія, яка забезпечить тяглість політичного курсу, виробленого в 2014-2019 рр., сплаченого кров’ю і тяжкими зусиллями українців.

Переконані, що партія «Європейська солідарність» стане на заваді безвідповідальних політиканів, трешових популістів, манкуртів і прямих агентів Путіна.

Слава Україні!

Д. Павличко, Ю. Щербак, Л. Голота, Б. Горинь, І. Дзюба, В. Женченко, М. Жулинський, П. Засенко, Л. Копань, Т. Майданович, С. Майданська, П. Мовчан, М. Морозенко, Т. Пишнюк, Б. Пономаренко, М. Сидоржевський, В. Скуратівський, М. Слабошпицький. О. Чорногуз, П. Щириця.

ЗАЯВА ВІДКРИТА ДЛЯ ПІДПИСАННЯ ІНШИМИ ПИСЬМЕННИКАМИ І ВСІМА ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я