Звернення Секретаріату Національної спілки письменників України до демократичних країн світу з приводу порушення Російською Федерацією територіальної цілісності незалежної України

0

Національна спілка письменників України висловлює глибоке обурення з приводу порушення Російською Федерацією територіальної цілісності незалежної України!

Як відомо, 21 лютого  Президент РФ В. Путін визнав правосуб’єктність самопроголошених «ЛНР» і «ДНР», підписавши відповідний злочинний указ, тим самим публічно довівши, що На Сході України точиться не громадянська війна, а саме війна Росії проти суверенної України. Путін також звернувся до громадян Російської Федерації, в якому погрожував не лише Україні як незалежній європейській державі, а й НАТО і США.

Ми всі стали свідками того, що незалежність України знову опинилася під загрозою, оскільки цинічні заяві хазяїна Кремля щодо впровадження на території України «русского міра» вже набули конкретних форм, тим самим підриваючи підмурівок України як суверенної держави й деформуючи цілісність нашої країни.

Ми переконані, що українські Збройні сили готові боронити рідну землю від ворога.

При цьому ми, представники української інтелігенції, звертаємося до демократичних країн світу і просимо підтримати Україну в цей складний час не лише зброєю й боєприпасами, а й жорсткими міжнародними санкціями, які мають торкнутися не лише конкретних осіб, причетних до цього злочину проти України, а й економіки і фінансової системи Російської Федерації.

Адже Путін загрожує не лише Україні. Визнавши незалежність фейкових «республік» «ЛНР» і «ДНР», а також незаконно анексувавши український Крим, Російська Федерація оголосила війну демократичному світові.

Звернімося до трагічних сторінок історії! Пригадайте, як Гітлер, уражений хворобливою манією величі, перетворив усю Європу на суцільну криваву рану, яка й досі ще не загоїлася, поламавши долі мільйонів людей і загубивши мільйони життів.

Саме так, натхненний манією власної величі й безкарності, російський режим перетворив частину східної України на криваву рану, яка кровить щодня, а український Крим – на військовий плацдарм, нашпигований надсучасною зброєю.

Шановні представники демократичних країн! Ми, українці, сподіваємось на вашу підтримку в цей складний і драматичний час, бо тільки так зможемо вистояти проти безглуздого свавілля путінського режиму і дати гідну відсіч, аби унеможливити поширення цієї пошесті, яка суне на Європу!

Секретаріат Національної спілки України

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я