Доставка суші у Києві «Арасака» Суші — Ексклюзивні роли та суші-арт

0

*НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Ексклюзивні роли є стравою, створеною для того, щоб підкорювати не тільки шикарним зовнішнім виглядом, але й досконалим, вишуканим смаком. Готуються такі роли зазвичай з ексклюзивних продуктів і найвищої якості.

Чим відрізняються ексклюзивні роли від звичайних

  1. Використання незвичайних інгредієнтів. Для них застосовуються рідкісні та екзотичні види риби та морепродукти (жирна частина тунця, червона/чорна ікра, мідії чи устриці).
  2. Незвичайне подання. Роли можуть бути нестандартною формою, мати незвичайне оформлення. Наприклад, вони можуть бути оформлені у вигляді кольорів, тварин або абстрактних композицій. Вишуканий зовнішній вигляд ексклюзивним ролам надають їстівні квіти, які використовуються як прикраса.
  3. Інноваційні поєднання смаків. Для надання смаку оригінальності та унікальності використовуються незвичайні соуси, фруктові глазурі, креативні начинки.
  4. Приготування із застосуванням різних технік. Однією з них є темпура. Включення хрумкої темпури всередину ролі надає не тільки незвичайну текстуру, але й робить смак більш яскравим, насиченим.

Крім цього, такі роли найчастіше доповнюються ексклюзивними соусами, що надають страві пікантних ноток. А використання унікальних сумішей спецій дозволяє надати ролам яскравого і нестандартного смаку.

Арт-роли

Арт-роли, як один із напрямків ексклюзивних ролів, створюються кухарями, натхненними мистецтвом, культурою чи особливою тематикою. Вони досить незвичайні зовні, але дуже смачні.

Арт-роли і суші виходять далеко за межі традиційних варіантів і є справжнім мистецтвом на тарілці. Вони відрізняються незвичайними поєднаннями уподобань і часто представлені у вигляді справжніх творів гастрономічного мистецтва.

Де замовити смачні ексклюзивні роли

«Арасака» – це найсмачніші суші та роли, приготовані кухарями за рецептурами власної розробки. Вони складаються з ексклюзивних інгредієнтів високої якості, готуються лише зі свіжих та добірних продуктів.

Доставка суші Київ від «Арасака» здійснюється оперативно по всьому місту, у тому числі ми працюємо по Дарницькому району Києва. Також у нас можливе самовивезення. Замовити суші arasaka.com.ua можна додому або в офіс лише за кілька кліків. Ми пропонуємо доступні ціни на ексклюзивні суші та роли, які стануть чудовим рішенням для романтичної вечері, сімейного свята або дружніх посиденьок.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я