Революційна Windows зі штучним інтелектом

0

Microsoft готує інноваційну версію Windows, в якій розробники зроблять чат-бот системи зі штучним інтелектом повноцінним асистентом, здатним розуміти і взаємодіяти з користувачем природною мовою. Компанія вже прокладає новий шлях для розвитку Windows, працюючи над важливим оновленням системи. Воно стало відомим серед користувачів як Hudson Valley («Гудзонська долина»). За словами Windows Central, це оновлення має створити справжню революцію в функціональності та взаємодії з операційною системою.

Подробиці щодо революційної новинки

Hudson Valley являє собою інноваційну інтеграцію штучного інтелекту в різноманітні складові операційної системи. Деякі з цих передових змін можуть вимагати використання спеціалізованого нейронного процесора (NPU). Однак, слід зазначити, що ключовим елементом стане впровадження Windows Shell, яке базується на ШІ та доповнене розширеним чат-ботом Copilot. Останній може функціонувати в постійному фоновому режимі для оптимізації пошуку, запуску програм чи робочих процесів, а також для глибшого розуміння контексту взаємодії з користувачем. З його допомогою навіть можна буде шукати поради для гри в українські ігрові автомати.

Крім того, зазначається, що компанія працює над інноваційною можливістю історії/часової шкали. Вона дозволить користувачам переміщатися назад у часі та фільтрувати всі програми та вебсайти, з якими може взаємодіяти Copilot. Наприклад:

  • якщо користувач системи введе наступний запит «Доходи за 24 фінансовий рік», то у цьому разі система відобразить кожен випадок, коли цей термін повторно з’являвся на екрані;
  • штучний інтелект внесе значний внесок у поліпшення пошуку в операційній системі Windows, завдяки можливості розпізнавати та розуміти природну мову;
  • у випадку відсутності конкретної інформації про назву чи вміст документа у користувача, пошуковий запит у стилі «знайди мені документ, отриманий в WhatsApp кілька днів тому» — це надійний спосіб, яким система може здійснити пошуку в Windows та дійсно ефективно допомогти.

Однак на цьому усі можливості революційної новинки не закінчуються.

Додаткові відомості

Інші перевагою моделі зі штучним інтелектом є технологія суперрозширення, яка використовує обладнання NPU для покращення якості відео та графіки у відеоіграх, що дійсно оцінять геймери. Також в розробці знаходиться удосконалена версія Live Captions, яка зможе перекладати звук з відео чи живого спілкування на різні мови в режимі реального часу. Слід зазначити, що під керівництвом Паноса Панайота, колишнього керівника напрямку Windows, компанія Microsoft змінила стратегію випуску нових версій операційної системи. 

Вони вирішили повернутися до тривалого 3-річного циклу оновлень, що доповнюватиметься невеликими оновленнями кожні кілька місяців. Однак нове керівництво відзначає повернення до щорічного випуску ключових версій основної платформи.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я