Новини про захід «Нова доба: поезія з фідбеком»

0

Невдовзі почнемо знайомити вас гостями «Нової доби» — Надією Масліковою, Олександром Яворським та Олексієм Масловим. Про кожного поета з’явиться окремий допис на сайті НСПУ та на інших ресурсах Національної спілки письменників України.

Впевнені, у вас виникнуть запитання, тому формулюйте їх, записуйте та приносьте 23 лютого на «Нову добу» — записки з запитаннями та побажаннями складайте до поетичного крислатого капелюха.

Звісно, ставити запитання або писати записки поетам можна (і потрібно!) під час їх виступу, адже «Нова доба: поезія з фідбеком» — поетичний захід для сміливих, хоробрих, безстрашних поетів і такої ж жвавої та активної аудиторії.

Звісно, на нашому заході буде і музика, і спів — чекаємо на виступ Віталія Чернишука, артиста Національної заслуженої капели бандуристів України.

 

Нагадуємо, що захід «Нова доба: поезія з фідбеком» започаткований спільно Національним музеєм літератури України та Національною спілкою письменників України, відбудеться 23 лютого о 15:00 у приміщенні Національного музею літератури України за адресою вул. Богдана Хмельницького, 11.

 

 

Куратори:

Єля Дорофієвська, прес-секретар НСПУ;

Богдана Гайворонська, секретар Кабінету молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я