Презентація книги Миколи Мачківського «Древо триєдине»

0

12 жовтня о 15.00 відбудеться зустріч у прямому етері зі знаним українським письменником Василем Горбатюком, котрий презентуватиме книгу спогадів свого колеги по перу, однодумця та доброго друга, письменника Миколи Мачківського. Модераторка зустрічі – Ірина Костюк.
«Древо триєдине» – це мемуарний твір, що об’єднав бувальщину, спогади та потішні історії з життя Миколи Антоновича. Автор цікаво розповідає про літературне середовище, в якому він зростав як письменник, про таких всесвітньовідомих майстрів пера, як Павло Тичина, Леонід Первомайський, Ліна Костенко, літераторів з інших країн – Олжаса Сулейменова, Юлію Друніну, Чингіза Айтматова, Давида Самойлова тощо.
Ви дізнаєтеся від Василя Горбатюка багато цікавого про життя і творчість Миколи Мачківського, адже саме він став редактором книги й автором передмови до неї. «Людина-енциклопедія, людина-пригода, людина-анекдот» – так коротко і влучно можна охарактеризувати Миколу Антоновича Мачківського, котрий багато років невтомно працює на літературній ниві, часто подорожує та просто дуже любить життя.


Подія у Facebook

LITCENTR

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я