Презентація літературної платформи «Літота»

0
2394

16 листопада у Центральній дитячій бібліотеці міста Києва (вул. Перемоги 25-А) відбудеться презентація літературної платформи «Літота». В рамках заходу у вас буде можливість познайомитися із засновницею платформи Іванною Лішневець, яка розповість про функціонування платформи та умови співпраці з авторами. Модерує захід — поет, журналіст, літературний критик Ярослав Карпець.

На платформі «ЛІТОТІ» молодий автор зможе:
1) Обговорювати текст, а не автора. Поділитися думкою про текст можна двома способами: за допомогою анонімного відгуку, який бачить лише автор та публічно в коментарях.
2) Розвивати свої здібності, а не комплекси. ЛІТОТА — це спільнота, що підтримує автора в його самовираженні. Замість сумнівів у собі ми обираємо цілеспрямованість і натхнення. На платформі немає «вибору редакції» і рейтингів успішності авторів, отже, не доведеться думати про своє місце в них. Замість цього краще написати ще одну сторінку, прочитати свій текст на відео чи почати цікаве обговорення на форумі.
3) Спілкуватися з користувачами платформи на засадах взаємопідтримки, а не конкуренції. ЛІТОТА вільний простір для творчості. Усі автори тут мають однакові можливості бути почутими — незалежно відїхнього досвіду письма, популярності в літературному середовищі, статі, статусу чи мови текстів. На ЛІТОТІ нема ієрархії. На платформі тобі допоможуть розвиватися. Цей процес завжди двосторонній: ми і пишемо, і читаємо; ділимося і своїми текстами і враженнями про тексти інших.

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0ZZDWiHAq32o8ASFTRXU8TnZtcYMMC7KSTtWl1yd4fEXKkQ/viewform?fbclid=IwAR28r_Hp__wuAalkSNPXgBj7kBB_lqlGRTSz7DG2rRt8yL-ZhuMb6hLcX9E

Телефон для довідок: 097-369-90-56

Посилання на платформу ЛІТОТА: https://litota.com.ua
Партнери нашого заходу:

Національна спілка письменників України

Радіо Голос Донбасу

Інформаційне агентство «НАЦІЯ»

Літературно-художній журнал «Дніпро»

Видавництво «Моторний равлик»

Літературний Форум

Літературна агенція «OVO»

ГО «Міжнародна фундація розвитку»

ГО «Press Association UA»

Літературно-художній журнал «Стос»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я