Презентація дослідження Миколи Тимошика «Село» у 2 томах

0
822

23 листопада о 17:00 Національний музей літератури України та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію двотомного документально-публіцистичного дослідження Миколи ТИМОШИКА «СЕЛО. Зійти з безпам’ятства» і «СЕЛО. Трудний шлях відмосковлення».

Це унікальне масштабне дослідження – своєрідна енциклопедія українського села Данина на Чернігівщині – від козацьких часів до 1970-х років ХХ століття у цікавих фактах та свідченнях, зібраних відомим професором і огієнкознавцем Миколою Тимошиком.

Тут переосмислюється низка сфальшованих комуністичною пропагандою сторінок історії українського села; погляд автора базується на закритих донедавна архівних матеріалах та спогадах очевидців. Автор аналізує показові тенденції: генетичну боязнь старших селян говорити правду й боротися за неї, а також – байдужість і продажність пригодованої владою місцевої інтелігенції.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

До участі запрошені: Степан КОЛЕСНИК, Павло МОВЧАН, Петро КОНОНЕНКО, Любов ГОЛОТА, Дмитро СТЕПОВИК, Василь ШЕНДЕРОВСЬКИЙ, Олег ГРИНІВ, Іван ЗАБІЯКА.

Адреса: вул. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).

Вхід: вільний!

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я