В Ірпіні відбудеться поетично-бардівський фестиваль під відкритим небом

0

 

Намети, куліш у похідному казані, нічні посиденьки з гітарою навколо багаття… Це ж фестивальна класика!

Поспілкуватися з однодумцями, познайомитися з новими друзями, наповнитися враженнями, а може й привезти додому диплом переможця та подарунки – найкращий сорт відпочинку для творчої особистості.

Національна спілка письменників та місто Ірпінь запрошують вас на поетично-бардівський фестиваль-конкурс «Ірпінський Парнас», що відбудеться 29-30 липня.

Ви зможете побувати на оглядовій автобусній екскурсі по Ірпіню, два дні пожити в палатках на території будинку творчості письменників «Ірпінь», де жили і творили відомі літератори – Євген Гуцало, Максим Рильський, Павло Тичина, Павло Загребельний… А ви знаєте, що саме тут Микола Носов написав свого «Нейзнайка», а вулиця Квіткова існує насправді? Вона пролягає зовсім поруч із будинком творчості!

Журі з числа шанованих письменників та авторів-виконавців визначить переможців у шести поетичних номінаціях: «Поезія для дітей», «Релігійна лірика», «Громадянська лірика», «Інтимна лірика», «Філософська лірика», «Урбаністична лірика», та трьох бардівських: «Авторська пісня», «Виконавська майстерність», «Композитори». Вручення дипломів та гала-концерт переможців відбудеться на центральній площі міста Ірпінь, навпроти будівлі міської ради. 

Проживання — у наметах (мати свої) або кімнатах будинку творчості (платно). Кількість місць у будиночках обмежена, тому необхідна попередня бронь.

Для участі в конкурсній програмі фестивалю надсилайте свої заявки на пошту parnas2017@meta.ua із зазначенням таких даних:

• ПІБ (паспортні)

• Псевдонім (якщо є)

• Дата народження

• Місце роботи чи навчання

• Контакти (домашня адреса, телефон, електронна пошта)

• Номінація, до якої будете подавати твори

• Наявність перемог у конкурсах, премій, нагород (перерахувати)

• Наявність книг для поетів або дисків для бардів (перерахувати)

Твори висилати не потрібно. 

Свої запитання ви можете поставити, написавши на вказану пошту або за телефонами 095-900-38-33, 098-112-64-17 – Богдана Гайворонська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами. Також ви можете за цими номерами забронювати місце в будиночку.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я