«Душа броні»: знімають фільм про танкову бригаду

0

Розпочались зйомки документального фільму «Душа броні» про окрему танкову Сіверську бригаду. Традиційно розбили тарілку з іменами учасників творчої групи, а це, якщо зробити своєрідну паралель із мовою військових, є офіційною печаткою на бойовому розпорядженні. Тобто цей наказ не виконати вже не можна, наголосили в пресслужбі танкової бригади. 

Для режисера Олексія Гончарука це буде вже 12-та документальна стрічка про захисників України. Із січня цього року він служить у складі бригади і, як він сам каже, готовий у цей проєкт знову докласти всіх можливих і неможливих зусиль, а головне — душу.

Очікуванням від роботи над «Душею броні» і поділився режисер — старший лейтенант Олексій Гончарук:

— Мені вже давно хотілося зняти документальну стрічку саме про танкістів. Щоправда, представники цього роду військ і були героями моїх фільмів — в «Аеропорту», «Шляху Чорних запорожців», «Щиті з острогою», але там «танкова тема» хоча й була важливою та яскравою, але все ж таки неосновною. Тепер же «залізний кулак» нашої армії є творчою основою кіно.

Ми постараємося представити різні підрозділи — разом із танковими – механізовані, артилерійські, розвідку, ремонтну, медичну і тилові служби. Безперечно, із творчою групою зробимо все, щоб ця розповідь базувалася на бойових прикладах, які розкривають міць воїна.

Джерело: armyinform.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я