У США планують створити мінісеріал за сюжетом роману-антиутопії англійського письменника Джорджа Орвелла «1984»

0

Як повідомляє DEADLINE, п’ятисерійну стрічку зніматиме незалежна кіностудія «Wiip», яка викупила на неї права.

Раніше за романом ставили театральну виставу Роберт Айк і Дункан Макміллан. Уперше глядачі побачили її 2013 року. Виконавчими продюсерами мінісеріалу стануть творці вистави Айк і Макміллан, а також Девід Флінн.

У романі Джордж Орвелл описує неіснуючу країну, у якій панують тоталітаризм і диктатура. На прикладі історії Вінстона Сміта автор показує жахи суспільства, у якому кожен крок і слово контролюють. За всіма стежить так званий Великий Брат. У цьому суспільстві неможливе інакодумство ― інакодумців знищує Міністерство Любові. У Міністерстві Правди переписують історію, змінюють літературу, «прибирають» з новин і книг те, що суспільство має забути. Люди не можуть жити вільно. Вони змушені вболівати за свою державу в постійних війнах, де ворог і друг можуть запросто помінятися місцями.

Поліція думок стежить за тим, аби люди навіть уві сні не були противниками режиму. Тих, хто не згоден, розпорошують. Власне, людина, невигідна режимові, просто припиняє існувати, про неї ніхто не має права згадувати.

Джерело: dyvys.info.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я