Письменник Сергій Сайгон влучно описав різницю між АТО та війною 2022 року: це як Віденський бал і сільська дискотека

0

Український письменник, військовослужбовець, ветеран АТО Сергій Сайгон, який 24 лютого 2022 року знову повернувся на фронт, спробував дохідливо пояснити, чим війна на Донбасі 2014-го відрізняється від нинішньої повномасштабної. Автор на власному досвіді відчув, що бої стали набагато запеклішими та динамічнішими.

Щоб українцям у тилу було зрозуміліше, наскільки «зліше й зубастіше» стала війна, Сайгон навів порівняння: «Уявіть, що спочатку ви пішли на Віденський бал, а потім на сільську дискотеку». Такий коментар пролунав від нього в інтерв’ю для ВВС.

«Ті, хто були в АТО, молодшими не стали, а війна стала злішою, зубастішою. Військових просто більше, ніж було. Навіть цього достатньо для того, щоб зрозуміти, наскільки інша війна», – зауважив письменник.

Письменник Сергій Сайгон влучно описав різницю між АТО та війною 2022 року: це як  Віденський бал і сільська дискотека

Вперше військовослужбовець відчув сильні зміни ще у березні цього року, коли воював у Київській області. Тоді російські окупанти активно намагалися захопити столицю, для чого з особливою жорстокістю знищували населені пункти в районі Києва.

«Перше ж зіткнення показало, що це інша війна. Там була така динаміка, що ти не встигаєш думати. Ти або щось робиш, або лежиш думаєш, але тільки потім дуже швидко остигаєш. Я не знаю, як пояснити це людям. Спочатку ви пішли, коротше, на Віденський бал, а потім пішли на сільську дискотеку», – прокоментував Сайгон.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Сайгон розповів про головну помилку українців. Він наголосив, що люди повторюють її з 2014 року – відокремлюють війну від цивільного життя.

Анна Кравчук

news.obozrevatel.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я