Фестиваль «Ірпінський Парнас»: екскурсія до Музею Григорія Кочура

0

У рамках проведення заходів Фестивалю «Ірпінський Парнас» учасники можуть відвідати Музей Григорія Кочура, який діє в Ірпені в колишньому будинку цього видатного перекладача і літературознавця.

Музей заснований у 1997 році в Ірпені невісткою Григорія Порфировича – відомою акторкою Марією Кочур, яка й проведе особисто екскурсію. У ньому зберігаються особисті речі видатного перекладача, його бібліотека, книжки, присвячені Кочуру. 

Будинок Кочура тісно пов’язаний з дисидентським рухом та поколінням шестидесятників. Саме тут відбувалися часті зустрічі Кочура з такими діячами української культури, як Ліна Костенко, Іван Дзюба, Ірина Жиленко, Вадим Скуратівський, Опанас Заливаха, Іван Світличний, Алла Горська, В’ячеслав Чорновіл. 

На першому поверсі — фотографії вчителів і друзів Кочура — Микола Зеров, Максим Рильський, Микола Лукаш, Віслава Шимборська.

Після відвідин музею Григорія Кочура відбудеться похід до Ірпінського історико-краєзнавчого музею, де зберігаються цікаві історичні експонати, присвячені розвитку різних сфер життя Ірпеня та його видатним людям. Проведе екскурсію директор музею Анатолій Зборовський.

Дві екскурсії будуть проведені як піші прогулянки, під час яких учасники зможуть дізнатися цікаві факти про історичне минуле Ірпеня та його сьогодення, якими поділиться краєзнавець та історик Анатолій Зборовський.

Увага! Запис на екскурсію для формування групи здійснюється заздалегідь у куратора групи – Юлії Бережко-Камінської.

Вартість екскурсій: 50 грн.

Вихід від БТП «Ірпінь» об 11:15, повернення назад – о 13:45.

Обід о 14:00.

Програма фестивалю: http://nspu.com.ua/konkurs/924-programa-festivalyu-irpinskij-parnas.html

Оргкомітет «Ірпінського Парнасу»

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я